TRENDET PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “outfitet” dhe aksesorët që duhet të keni parasysh (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “outfitet” dhe aksesorët që duhet të keni parasysh (FOTO)

TRENDET PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “outfitet” dhe aksesorët që duhet të keni parasysh (FOTO)

Ka shumë detaje apo veshje që do jenë trend i sezonin pranverë-verë 2018 por ne do t’ju përmendim vetëm ato që do të ndikojnë në garderobën tuaj.

Duke filluar nga ngjyra bezhë e deri tek veshjet e “sërfit” shikojini me kujdes fotot e mëposhtëme pasi janë gjithçka që duhet të keni sezonin që vjen:

Ngjyra bezhë

Printi i leopardit

Stili i viteve 80′

Jini “extra” në detaje

Pushimet “vintage”

Veshjet e sërfit

Fjongot

Ngjyrat neon