Tronditet Showbiz-i! Reperi arrestohet për vrasjen e tre të rinjve: Nuk mu drodh dora fare… – AlpeGossip
Tronditet Showbiz-i! Reperi arrestohet për vrasjen e tre të rinjve: Nuk mu drodh dora fare…

Tronditet Showbiz-i! Reperi arrestohet për vrasjen e tre të rinjve: Nuk mu drodh dora fare…

Këngëtari meksikan Omar Palma Gutierrez ka pranuar se ka kryer tre vrasje makabre.

Gazeta “Express” shkruan se këngëtari ka shkrirë me acid trupat e tre studentëve të rinj të moshes 20 deri në 25 vjeç, të cilët janë shpallur të zhdukur prej më shumë se një muaj.

Mësohet se Policia e Meksisës ka arrestuar menjëherë Omarin. Ai akuzohet për rrëmbimin, sekuestrimin dhe vrasjen e tre të rinjve. Viktimat fillimisht janë torturuar dhe më pas janë vrarë nga disa anëtarë të një bande të njohur në pjesën lindore të vendit.

Këngëtari Omar Palma Gutierrez është një ndër reperët më të famshëm në Meksikë për këngën e tij “Si mañana no estoy”.