TRUPI DHE FORMAT E AULONA MUSTËS/ Moderatorja i jep përgjigje të gjitha dilemave dhe tregon sekretet (FOTO) – AlpeGossip
TRUPI DHE FORMAT E AULONA MUSTËS/ Moderatorja i jep përgjigje të gjitha dilemave dhe tregon sekretet (FOTO)

TRUPI DHE FORMAT E AULONA MUSTËS/ Moderatorja i jep përgjigje të gjitha dilemave dhe tregon sekretet (FOTO)

Edhe pse tashmë është nënë e një vogëlusheje, Aulona Musta është një nga vajzat e showbizz-it me trupin më seksi dhe pothuajse të gjithë e adhurojnë për barkun e saj të stërvitur që është shumë muskulozë dhe fibër.

Por si ka mundësi që Aulona të ketë kaq super linja fizike?

Teksa e fansat e kanë pyetur në poll-in e organizuar në Instastory, Aulona ka treguar të vërtetat dhe sekretet e trupit të saj.

“E kam thënë shpesh, kam 13 vite që stërvitem rregullisht. Përpiqem të shkoj 5-6 herë në javë në palestër. Palestrën e kam filluar 19-vjeçe. Isha 69 kg për 1,70 cm, pesha më e madhe që kam pasur ndonjëherë(përjashto periudhën e shtatzënisë). Fillova të mos ndihem mirë dhe rehat me veten dhe vendosa ta ndryshoja këtë gjë. Kur pasha rezultatet e para nuk u ndala më”, shkruan Aulona në përgjigjet e saj.

Gjithashtu moderatorja ka zbuluar se aktualisht është 61 kilogramë.