U PËRFOLËN SI FITUESE TË FESTIVALIT/ Publikohen dhe fshihen këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës – AlpeGossip
U PËRFOLËN SI FITUESE TË FESTIVALIT/ Publikohen dhe fshihen këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës

U PËRFOLËN SI FITUESE TË FESTIVALIT/ Publikohen dhe fshihen këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës

Më në fund janë publikuar këngët më të përfolura të edicionit të 58-të të Festivalit në RTSH.

Pas spekulimeve se fituesja ishte paracaktuar ende pa çelur siparin festivali, tani menduam se mund të dëgjonim me veshët tanë dhe të vlerësonim vetë produksionet e artisteve.

Por sapo u lançuan këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës, ato menjëherë u fshinë.

Ndërkohë festivali pritet të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor në Pallatin e Kongreseve.