U rrit Kloe dhe sapo u bë shoqe palestre e mami Zaiminës, këngëtarja poston videon më të bukur! – AlpeGossip
U rrit Kloe dhe sapo u bë shoqe palestre e mami Zaiminës, këngëtarja poston videon më të bukur!

U rrit Kloe dhe sapo u bë shoqe palestre e mami Zaiminës, këngëtarja poston videon më të bukur!

Tani e kuptuam se si ia ka bërë Zaimina të vijë kaq shpejtë në formë menjëherë pas lindjes së vogëlushes së saj; ajo nuk e ka lënë aktivitetin fizik, përkundrazi e ka bërë këtë të fundit të bëhet edhe më i lezetshëm.

Ajo na ka treguar para pak çastesh në Instastory se ushtrohet në shtëpi së bashku me bebushen e saj. Duke mbajtur vajzën në krahë, Zaimina bën “squots” ndërkohë që Khloe qëndron paqësisht e heshtur, çka na bën të besojmë se edhe ajo po e shijon aktivitetin fizik me mamin.

Neve na u duk video më e ëmbël e ditës në rrjete sociale, besojmë se edhe disa mama të reja mund të frymëzohen për të kaluar çaste të paharruara me vogëlushet e tyre, edhe kur ato janë foshnje të vogla dhe ende s’mund ta bëjnë fiks rolin e shoqes së ngushtë.