UNAZË ARI/ Hailey Baldwin dhe Justin Bieber mund të jenë martuar… (FOTO) – AlpeGossip
UNAZË ARI/ Hailey Baldwin dhe Justin Bieber mund të jenë martuar… (FOTO)

UNAZË ARI/ Hailey Baldwin dhe Justin Bieber mund të jenë martuar… (FOTO)

Fansat e Hailey Baldwin janë habitur me një gjest të fundit të modeles.

Hailey Baldwin ka zëvendësuar unazën e saj të fejesës me Justin Bieber me një unazë martese.

Kjo është një foto e Hailey më 30 korrik, që tregon një unazë me diamante dhe një tjetër prej floriri në gishtin e saj.

Ndërkohë, vetëm një ditë më parë Hailey dhe Justin u panë duke takuar një pastor, dhe ajo mbante 100% unazën e fejesës.

Ndoshta ata janë martuar në fshehtësi.