Veshur me të zeza…Çfarë po ndodhur me moderatoren Arbana Osmanin (FOTO) – AlpeGossip
Veshur me të zeza…Çfarë po ndodhur me moderatoren Arbana Osmanin (FOTO)

Veshur me të zeza…Çfarë po ndodhur me moderatoren Arbana Osmanin (FOTO)

​ Ajo është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.
Arbana Osamni tashë është çdo të shtunë në ekran duke falur mjaft emocione me emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Gjithmonë janë komentuar veshjet e saj që zgjedh për të qenë para publikut. Në formatin më të fundit që është duke prezantuar Arbana ka zgjedhur të jetë mjaft korrekte dhe të eksperimentojë sa më pak me ngjyrat.

Madje vihet re se në veshjet e saj dominon e zeza, me përjashtim të dy, tre rasteve kur ajo kishe zgjedhur ngjyrat.

Arbanës duket sikur i shkon për shtat gjithçka mban veshur dhepër më tepër ngjyra e zezë gjtihmo të tregon më elegante dhe fsheh ndonjë rrumbullakësi tek-tuk.