Vetëm disa javë lidhje dhe tashmë u fejua? Ja se çfarë ka ndodhur me këngëtaren e famshme…(FOTO) – AlpeGossip
Vetëm disa javë lidhje dhe tashmë u fejua? Ja se çfarë ka ndodhur me këngëtaren e famshme…(FOTO)

Vetëm disa javë lidhje dhe tashmë u fejua? Ja se çfarë ka ndodhur me këngëtaren e famshme…(FOTO)

Foto të shpeshta në Instagram dhe nuk mund të priste më shumë derisa përfundimisht ndau me fansat lajmin e mirë se tashmë ishte në një lidhje me Pete Davidson.

Çdo gjë deri këtu duket krejt normale por e papritura ja ka behur kur vetëm pasi disa javësh e lidhur, Ariana Grande është fejuar me Pete.

Burime për “Us Weekly” kanë rrëfyer se dyshja janë të lumtur pranë njeri-tjetrit ndërsa shumë fansa mund të jenë habitur nga kjo lëvizje e papritur.

Epo ska faj Ariana! Zemra nuk pyetet ndonjëherë…