“VIHEM SHUMË NË SIKLET”/ Armaldo ia thotë në sy Kiarës: Unë po nuhas një romancë në fshehtësi, por… – AlpeGossip
“VIHEM SHUMË NË SIKLET”/ Armaldo ia thotë në sy Kiarës: Unë po nuhas një romancë në fshehtësi, por…

“VIHEM SHUMË NË SIKLET”/ Armaldo ia thotë në sy Kiarës: Unë po nuhas një romancë në fshehtësi, por…

Nuk kanë munguar batutat në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Armaldo, Kiara dhe Luiz Ejlli duke biseduar me njëri-tjetrin, kanë ngacmuar Kiarën rreth ngacmimeve të Luiz Ejllit. Armaldo është shprehur se beson se Kiara ka një romancë në fshehtësi.

Luiz Ejlli: A të dukem djalë që nuk kam gusto.

Kiara: Vihem në siklet shumë, nuk dua të më bëjnë komplimente.

Armaldo: Unë po nuhas një romancë në fshehtësi. Tu mund të kesh një pëlqim këtu brenda. Nuk e them…

Luizi: E ka kjo, por jo me mu?

“Po. Unë po nuhas. Ka një pëlqim, këtë pëlqim do ta konkludosh jashtë. Por jashtë ke për ta realizuar”, i thotë Armaldo Kiarës.