VIJON DEBATI NË “BB VIP”/ Arjola i kthehet Einxhel: Ça i duket vetja, Angela Merkel? – AlpeGossip
VIJON DEBATI NË “BB VIP”/ Arjola i kthehet Einxhel: Ça i duket vetja, Angela Merkel?

VIJON DEBATI NË “BB VIP”/ Arjola i kthehet Einxhel: Ça i duket vetja, Angela Merkel?

Ka nisur spektakli më i ndjekur i Big Brother VIP, dhe që në hyrje të tij ka patur debate të forta.

Në qendër të tyre kanë qenë Einxhel dhe Arjola. Debatet e ashpra mes tyre kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë banorëve por dhe të opinionistëve në studio.

Arjola: Unë nuk e di ca i duket vetja Einxhelit këtu, i duket vetja si Angela Merkel. Unë i bëra kafe, i thash hajde pijmë kafe dhe më tha nuk jam gati.

Einxhel: Të thash je duke bërë gabim dhe mos e bëj më dhe ti vazhdove