Xhensila QAN dhe i shtrëngon dorën Besit, ai e “TALL” në rrjete sociale: Mos i thoni gjë… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila QAN dhe i shtrëngon dorën Besit, ai e “TALL” në rrjete sociale: Mos i thoni gjë… (FOTO)

Xhensila QAN dhe i shtrëngon dorën Besit, ai e “TALL” në rrjete sociale: Mos i thoni gjë… (FOTO)

Një gjilpërë e ka bërë të qajë Xhensilën.

Këngëtarja e cila është në pritje të fëmijës së parë nga martesa me Bes Kallakun ka shkuar të bëjë disa analiza por mesa duket i ka aq shumë frikë gjilpërat sa ka nisur të qajë.Këngëtarja, për të duruar dhimbjen i ka shtrënguar dorën Besit duke i lënë edhe shenjat e shtrëngimit.

Është vetë aktori ai i cili publikon gjithçka ndërsa shkruan:

“lot, lot, lot me kte video, edhe ne videon e dyte shikoni rezultatin e shtrengimit te dores. Nis e qan akoma pa dal nga shpia diten qe ka analizat. Hahhaahahah, mos i thoni gjo Xhensiles. Hahaha.”