Zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-ës, Era Istrefi shfaqet krah legjendës: ‘Do jetë pjesë e videoklipit? (FOTO) – AlpeGossip
Zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-ës, Era Istrefi shfaqet krah legjendës: ‘Do jetë pjesë e videoklipit? (FOTO)

Zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-ës, Era Istrefi shfaqet krah legjendës: ‘Do jetë pjesë e videoklipit? (FOTO)

Lajmi se këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të këndojë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018 ishte i papritur për ne, por u gëzuam shumë. Kjo u konfirmua edhe nga vetë nëna e Erës, Suzana, e cila rrëfeu se Era ia ka treguar këtë gjë dhe është e vërtetë.

Por si duket Istrefi po kalon mjaft mirë tani dhe nuk është duke pushuar por i është futur punës, pasi tani po merren me xhirimet e klipit. Ajo shihet krah legjendës së futbollit, Ronaldinho dhe duke qenë se ajo tashmë ka filluar me xhirimet e videoklipit të himnit të Kampionatit Botëror. Kjo nuk i dihet por BRAVO Erës!