“Zoti na bekoi me vajzë”/ Ermali dhe Ami prindër për herë të dytë (FOTO NGA MATERNITETI) – AlpeGossip
“Zoti na bekoi me vajzë”/ Ermali dhe Ami prindër për herë të dytë (FOTO NGA MATERNITETI)

“Zoti na bekoi me vajzë”/ Ermali dhe Ami prindër për herë të dytë (FOTO NGA MATERNITETI)

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze.

Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.