A e dini sa kanë kushtuar veshjet e Getit dhe Majkut në videoklipin e ri? – AlpeGossip
A e dini sa kanë kushtuar veshjet e Getit dhe Majkut në videoklipin e ri?

A e dini sa kanë kushtuar veshjet e Getit dhe Majkut në videoklipin e ri?

Reperët Ghetto Geasy dhe Majk, të martën kanë publikuar këngën e re “Paris Milano”, të cilës i kanë realizuar edhe videoklip.
Të dy njihen për stilin e veçantë si në muzikë, poashtu edhe për dukjen e tyre. Ata kujdesen që në çdo paraqitje të vishen bukur, por edhe me firma të njohura.

Këmisha dhe pantallonat me lule, i kanë kushtuar Ghetto Geasyt gjithsej 985 euro. Ndërsa Majk ka veshur një kimono që i ka kushtuar 2.882 euro dhe papuçe 220 euro.