A ËSHTË MË E VIRGJËR? Sindi Loci jep përgjigjen e papritur: Jam betuar që… – AlpeGossip
A ËSHTË MË E VIRGJËR? Sindi Loci jep përgjigjen e papritur: Jam betuar që…

A ËSHTË MË E VIRGJËR? Sindi Loci jep përgjigjen e papritur: Jam betuar që…

Me hyrjen në “Përputhen” Sindi ra në sy të publikut pasi pranoi se i është përkushtuar shkollës dhe nuk ka pasur kohë për një lidhje stabël ndaj ishte e virgjër.

Por së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ish-konkurrentja pranoi se ka nisur një lidhje me një djalë nga Prishtina.

E pyetur nga moderatorja e emisionit Ester Bylyku nëse tani që është në një lidhje gjërat kanë ndryshuar për të, Sindi preferoi të marr specin djegës dhe tha: Jam betuar që nuk flas më për këtë pjesë. Më mirë po digjem me spec. (qesh)”