Alketa Vejsiu sqaron më në fund misterin që ÇMENDI fansat e saj: Flokët tani edhe… – AlpeGossip
Alketa Vejsiu sqaron më në fund misterin që ÇMENDI fansat e saj: Flokët tani edhe…

Alketa Vejsiu sqaron më në fund misterin që ÇMENDI fansat e saj: Flokët tani edhe…

Moderatorja Alketa Vejsiu u shfaq në një nga netët e emisionit “Në Kurthin e Piter Pan” me një pamje tërësisht ndryshe. Pak muaj më parë, moderatorja guxoi të shkurtojë flokët e saj bjondë deri tek supet për herë të parë. Të gjithë ndjekësit e saj, e adhuruan bukuroshen e ekranit me look-un e saj të ri.

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina”, Alketa Vejsiu u shfaq tejet elegante e veshur me të bardha por me flokët më të gjatë se zakonisht. Mirëpo ky ndryshim i menjëhershëm, nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit e saj.

“Po kur i rrite flokët kaq shpejt?” – e pyet fansja e saj në “Instagram”.

“Shtohen dhe priten kollaj tani” – i përgjigjet moderatorja Alketa Vejsiu.

Mesa duket Alketa ka vënë extesion, ose thjesht ka vendosur paruke duke i konfuzuar të gjithë.