PERFEKT PËR KOHËN E VJESHTËS/ Jona Spahiu do të na fiksojë të gjithëve me këtë trend (FOTO) – AlpeGossip
PERFEKT PËR KOHËN E VJESHTËS/ Jona Spahiu do të na fiksojë të gjithëve me këtë trend (FOTO)

PERFEKT PËR KOHËN E VJESHTËS/ Jona Spahiu do të na fiksojë të gjithëve me këtë trend (FOTO)

Jona Spahiu është një personazh tepër i njohur për publikun shqiptar. Pavarsisht se prej disa kohësh është larguar nga televizioni, ajo vazhdon të mbetet një person tepër aktiv në rrrjetet sociale.

Ajo shpesh poston fotot e video nga jeta e saj personale dhe profesionale dhe gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bukuroshja gjithashtu komentohet shumë për veshjet dhe trendet që ndjek. Kohët e fundit, nëse hapim profilin e Jonës në Instagram mund të kuptojmë se bukuroshja është fiksuar me një detaj në veshjet e saj. Nëse shohim me kujdes mund të dallojmë se në postimet e bëra këto kohë, bukuroshja përdor shumë detajin e kuadratëve në xhaketat e saj.

Me ngjyra dhe kombinime të ndryshme por të njejtin detaj, duket se Jona po ndjek një trend që i shkon me të vërtet shumë./AlpeGossip.al