ME VESHJEN TRANSPARENTE/ Dua Lipa merr vëmendjen rrugëve të Londrës (FOTO) – AlpeGossip
ME VESHJEN TRANSPARENTE/ Dua Lipa merr vëmendjen rrugëve të Londrës (FOTO)

ME VESHJEN TRANSPARENTE/ Dua Lipa merr vëmendjen rrugëve të Londrës (FOTO)

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo, komentohet jo vetëm për zërin e ëmbël, por edhe për pamjen dhe dukjen e saj.

Këngëtarja 26-vjeçare ka publikuar në Instagram një seri fotosh ku shihej me veshje të tejdukshme që i shfaqte të gjitha asetet e saj falë materialit rrjetë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri