Almeda Abazi "LË NAM"! Isida dhe Agnesa Vuthaj këndojnë këngën e Aurelës por ajo nuk... (FOTO) - AlpeGossip
Almeda Abazi “LË NAM”! Isida dhe Agnesa Vuthaj këndojnë këngën e Aurelës por ajo nuk… (FOTO)

Almeda Abazi “LË NAM”! Isida dhe Agnesa Vuthaj këndojnë këngën e Aurelës por ajo nuk… (FOTO)

Bukuria e saj i përngjan perfeksionit dhe aktualisht është një nga figurat më të ëmbla të ekranit.

Jetesa e saj dhe martesa me bukuroshin turk Tolgahan e ka bërë Almeda Abazin ndoshta pak të largërt në lidhjen e bukuroshes me gjuhën shqipe dhe kjo normalisht pasi kur jeton në një vend të huaj disa fjalë të gjuhës mëmë edhe i harron.

Së fundmi Almeda ka postuar një video në Instastory, ku teksa është në makinë ma Agnesa Vuthajn dhe balerinën bukuroshe Isida vajzat këndojnë një këngë të Aurela Gaçes ndërsa ish-missi shkruan: “Dhe unë që s’di fjalët por që do ja mësoj… Promiseeeee”.

Le të shpresojmë që Almeda ta mësoj tekstin e këngës së Aurelës, me siguri bukuroshja do ta mbajë fjalën.

gfh_45.PNG

ety_5.PNG