AMI RRËFEN SEKRETIN E ERMALIT/ Ja si sillet në shtëpi, ka një të metë të madhe (FOTO) – AlpeGossip
AMI RRËFEN SEKRETIN E ERMALIT/ Ja si sillet në shtëpi, ka një të metë të madhe (FOTO)

AMI RRËFEN SEKRETIN E ERMALIT/ Ja si sillet në shtëpi, ka një të metë të madhe (FOTO)

Amarda Toksa e ka pasur të pamundur të mos rrëfehet në “Kurthin E Piter Panit“. Pyetjeve carmatosëse të fëmijëve nuk I kanë munguar as ato mbi jetën private të ciftit dhe Ami ka treguar pa doreza se cfarë e bezdis tek sjellja e bashkëshortit në shtëpi.

Ermali qenka një rrëmujë e vërtetë; lë cdo gjë hapur, thotë ajo, sirtarët, pastën e dhëmbëve deri dhe dritat i mban hapur të gjitha. Qenka dhe ca nevrik se do që gjërat të bëhen ashtu sic do ai, por në fund, I rregullon të gjitha me faktin që është shumë romantik