Bëhuni gati për “tunduesen” shqiptare/ Erjona Sulejmani pushton ekranin Italian (FOTO) – AlpeGossip
Bëhuni gati për “tunduesen” shqiptare/ Erjona Sulejmani pushton ekranin Italian (FOTO)

Bëhuni gati për “tunduesen” shqiptare/ Erjona Sulejmani pushton ekranin Italian (FOTO)

Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar do të jetë pjesë e një reality shoë në në një nga ekranet italiane. Roli I saj do të jetë të tundojë meshkujt në ishull

Së shpejti Simona Vnetura do të sjellë edicionin e parë të “Temptation Island Vip”, dhe pjesë e tij do të jet ëish bashkëshortja e futbollistit shqiptar. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, ish-gruan e Blerim Xhemailit.

Sulejmani do të jetë pjesë e edicionit të parë të këtij reality shoë dhe do të ketë një rol mjaft erotic. Ajo do të joshë meshkujt brend në ishull.

“Erjona, një emër pothuajse e panjohur për publikun italian ka lindur në vitin 1986 në Shkodër, një qytet në veri të Shqipërisë. Në Shqipëri ajo arriti të fitonte edhe kurorën e “Miss Albania”. Për të vazhduar marrëdhënien e saj të dashurisë me Blerim Xhemaili, modelja u transferua në Itali. Në vitin 2015 ajo u martua me futbollistin dhe në të njëjtin vit lindi fëmija i tyre i parë me emrin Luan,” shkruan ndër të tjera.