Argjentina Ramosaj zbulon vendin e preferuar të pushimeve, më romantike se kurrë krah bashkëshortit – AlpeGossip
Argjentina Ramosaj zbulon vendin e preferuar të pushimeve, më romantike se kurrë krah bashkëshortit

Argjentina Ramosaj zbulon vendin e preferuar të pushimeve, më romantike se kurrë krah bashkëshortit

Argjentina Ramosaj është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare. Së fundmi ka lançuar disa videoklipe të cilët kanë rezultuar mjaft të suksesshëm. Pavarësisht impenjimeve, ajo ka gjetur pak kohë edhe për familjen e saj. Së bashku me bashkëshortin, Dukagjin Fetahu kanë udhëtuar drejt Pejës në vendin e quajtur Liqenat. Siç vetë Argjentina ka zbuluar kjo është një ndalesë e përvitshme e çiftit. “Një tjetër vit dhe një tjetër foto pranë liqenit”,-ka shkruar këngëtarja krahas fotos me bashkëshortin. Kujtojmë se dy të rinjtë janë prindër të një djali.