“ARUSHI I BABIT”/ Me momentin më të bukur me Duamin, Alban Skënderaj ia ëmbëlsoi ditën të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
“ARUSHI I BABIT”/ Me momentin më të bukur me Duamin, Alban Skënderaj ia ëmbëlsoi ditën të gjithëve (FOTO)

“ARUSHI I BABIT”/ Me momentin më të bukur me Duamin, Alban Skënderaj ia ëmbëlsoi ditën të gjithëve (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj ka vendosur t’ja ëmbëlsojë ditën të gjithë ndjekësve të tij në rrjete sociale me një moment shumë të bukur me vogëlushin e tij, Duam.

Duami shfaqet i mbështetur në kraharorin e të atit ndërsa këngëtari duket se po e shijon pamasë këtë moment babë e bir.

“Duami, arushi i babit”, shkruan Albani krah fotos.

Duami erdhi në jetë në janar të vitit të kaluar dhe çifti i vendosi emrin e këngës me të cilën kurorëzuan martesën, ditë e cila përkoi me momentin e paharrueshëm kur zbuluan qe Duami kishte nisur rrugën e tij për të ardhur në jetë.

Promoted Content