”AZILANTA TË PASTREHË”/ Mozzik jep deklaratën që nuk e prisnim aspak (FOTO) – AlpeGossip
”AZILANTA TË PASTREHË”/ Mozzik jep deklaratën që nuk e prisnim aspak (FOTO)

”AZILANTA TË PASTREHË”/ Mozzik jep deklaratën që nuk e prisnim aspak (FOTO)

Reperi i dashur i shqiptarëve Mozzik, është përfolur kohët e fundit për një ndarje nga Loredana, me të cilën ka dhe një vajzë të quajtur Hana. Deri tani nuk ka asnjë deklaratë konkrete nga asnjëri prej të dyve.

Ditën e sotme, Mozzik ka bërë një postim ndryshe nga herët e tjera, ku duket në avion së bashku me miqtë e tij dhe e ka shoqëruar foton me përshkrimin humoristik: Azilanta të pastrehë.

Edhe pse mediat shkruajnë shumë në lidhje me se çfarë po ndodh mes tij dhe Loredanës, reperi duket se kjo gjë nuk e shqetëson dhe është i lumtur e i qeshur. /AlpeGossip.al