“BABAI IM DO MENDOJË…”/ Adrola Dushi vaksinohet kundër Covid-19 (FOTO) – AlpeGossip
“BABAI IM DO MENDOJË…”/ Adrola Dushi vaksinohet kundër Covid-19 (FOTO)

“BABAI IM DO MENDOJË…”/ Adrola Dushi vaksinohet kundër Covid-19 (FOTO)

Modelja e njohur Adrola Dushi është vaksinuar kundër Covid-19. Lajmin e bëri të ditur vetë modelja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo tregoi se babai i saj ka insistuar shumë që të bëjë vaksinën anti Covid.

“Dhe babai im që është gjithmonë i pakënaqur me mua, për 5 minutat e ardhshme do mendojë se jam vajza më e zgjuar, më e mirë dhe më e dëgjueshme që ka bota pasi vendosa të bëj vaksinën”, ka shkruar ajo.