BABY GEE PREZANTON TË DASHURIN E RI/ Reperja poston foton e pazakontë (FOTO) – AlpeGossip
BABY GEE PREZANTON TË DASHURIN E RI/ Reperja poston foton e pazakontë (FOTO)

BABY GEE PREZANTON TË DASHURIN E RI/ Reperja poston foton e pazakontë (FOTO)

Jeta private e Baby G ka qenë në vëmendje të mediave së fundmi për shkak se këngëtarja i dha fund lidhjes me Lim Hotin, mik i ngushtë me Stresin dhe që shpesh e keni parë në videoklipet e tij.

Baby G dhe Lim Hoti realizuan edhe një këngë bashkë, por menjëherë pas ndarjes kjo këngë nga dyshja u fshi.

Ndarjen e konfirmoi edhe këngëtarja e cila postoi një video duke treguar se ishte beqare.

Tani Baby G është fokusuar tek vetja dhe karriera e saj. Së fundmi këngëtarja ka postuar një video ku tregon se pica është i dashuri i saj i ri. “2 pica për mua sepse pica është i dashuri im”, shkruan Baby G.

Këngëtarja ndodhet në Londër ku po punon për një këngë të re.