BASHKË ME FAMILJEN/ Ja destinacionet ku “u arratisën” vip-at pas festave (FOTO) – AlpeGossip
BASHKË ME FAMILJEN/ Ja destinacionet ku “u arratisën” vip-at pas festave (FOTO)

BASHKË ME FAMILJEN/ Ja destinacionet ku “u arratisën” vip-at pas festave (FOTO)

Të gjithë  pasi kanë mbaruar festat i janë rikthyer punës por disa të tjerë kanë vendosur të relaksohen në ditët e para të 2019.

Personazhet e njohura kanë lënë çdo angazhim duke shijuar disa ditë pushim me vende me borë ose në plazhe.

Disa prej vip-ave të ekranit shqiptar janë larguar bashkë me familjet e tyre dhe nuk kanë nguruar të publikojn foto nga momentet e tyre të veçanta.

Ne iu njohim me destinacionet “e mahnitshme” që kanë preferuar vip-at. 

Xhemi Shehu

Alketa Vejsiu

View this post on Instagram

Daughter of a Nutcracker! #waltzofthesnowflakes

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Kledi Kadiu

Dua Lipa

Rita Ora

Emina Cunmulaj

View this post on Instagram

Mami and Mia ☀️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Orgesa Zaimi

View this post on Instagram

#LetItSnow ❄️ #HappyNewYear2019 #TheBeqas 🤘

A post shared by Orgesa Zaimi (@orgesazaimi) on

AlpeNews.al