BEFASON GENTA / Ish banorja e “big brother” poston foton me celulit (FOTO) – AlpeGossip
BEFASON GENTA / Ish banorja e “big brother” poston foton me celulit (FOTO)

BEFASON GENTA / Ish banorja e “big brother” poston foton me celulit (FOTO)

Gentjana Gjalpi  ose siç e njohim shkurt Genta është padyshim një nga banoret më të përfolura të “Big Brother 5”.

Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte ka munguar në intervista, por ama është shumë aktive në rrjete sociale.

Genta  vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të postimeve provokuese në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit  një foto ku duket celuliti, më pas ka postuar një foto të kukullës barbi ku na ka befasuar me shkrimin krah fotos:

Celuliti nuk është sëmundje.Po unë kam celulit,dhe më pëlqen eluliti im.