BENIADA I DHUROI NJË PUTHJE DONALDIT/ Ndjekësit janë të bindur se ka kimi mes tyre: Shkoni shumë bashkë (VIDEO) – AlpeGossip
BENIADA I DHUROI NJË PUTHJE DONALDIT/ Ndjekësit janë të bindur se ka kimi mes tyre: Shkoni shumë bashkë (VIDEO)

BENIADA I DHUROI NJË PUTHJE DONALDIT/ Ndjekësit janë të bindur se ka kimi mes tyre: Shkoni shumë bashkë (VIDEO)

Beniada Nishani i ka qëndruar shumë pranë këto ditë Donald Veshajt, i cili është dukur mjaft i mërzitur për shkak të situatës së krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.Aktori i humorit ka pasur një debat mjaft të fortë me Einxhel Shkirën dhe më pas debatoi edhe me Ilir Shaqirin. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duket se ai flet vetëm me Monika Lubonjën dhe Beniadën.

Beniada i dhuron një puthje Donaldin, ndjekësit janë të

Ditën e djeshme teksa bënte punët e shtëpisë, modelja bukuroshe i dhuroi një puthje Donaldit.

Beniada ishte duke pastruar te kuzhina, ndërsa Donaldi ishte pranë saj duke bërë muhabet. Në një moment bukuroshja bionde i afrohet e teksa bënte si mace, i dha një puthje në faqe.

Beniada i dhuron një puthje Donaldin, ndjekësit janë të

Ky moment është publikuar në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” në “Instagram” dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet.

“Ka kimi midis këtyre të dyve”, shkruan një komentues. “Këta të dy shkojnë shumë bashkë”, shkruan një tjetër.