BORA ZEMANI LË VLLEZËRIT/ Ja me çfarë projekti të ri do ta shohim tani – AlpeGossip
BORA ZEMANI LË VLLEZËRIT/ Ja me çfarë projekti të ri do ta shohim tani

BORA ZEMANI LË VLLEZËRIT/ Ja me çfarë projekti të ri do ta shohim tani

Moderatorja e njohur Bora Zemani u largua nga Digitalb në vitin 2018 dhe që atëherë e kemi parë vazhdmisht në projekte të reja.

Moderatorja është shfaqur si në “TV Klan” ku bashkë me Arditin ka prezantuar “Këngën Magjike”, si në “Tring” ku së bashku me vëllezërit Romeo e Donald Veshaj, prezanton emisionin “3-shat.”

Me fillimin e sezonit të ri televiziv binjakët Romeo dhe Donald do vazhdojnë punën në Al Pazar, ndërsa Bora pritet të vijë me një projekt të ti për të cilin na mbetet të zbulojmë më shumë në ditët në vazhdim. Së fundmi, Bora ka ndarë në Instastoryn e saj, lajmin se projekti i ri po vjen. Ajo shfaqet e veshur me të bardha dhe xhirimet kanë filluar në orët e para të mëngjesit.