“BURRI MË THOTË TË NXJERR SHALËT”/ Adelina Tahiri tregon detaje nga jeta bashkëshortore (VIDEO) – AlpeGossip
“BURRI MË THOTË TË NXJERR SHALËT”/ Adelina Tahiri tregon detaje nga jeta bashkëshortore (VIDEO)

“BURRI MË THOTË TË NXJERR SHALËT”/ Adelina Tahiri tregon detaje nga jeta bashkëshortore (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka folur lidhur me mënyrën se si bashkëshorti i saj e që e precepton mënyrën se si ajo vishet në videoklipe

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka folur lidhur me mënyrën se si bashkëshorti i saj e që e precepton mënyrën se si ajo vishet në videoklipe.

E pyetur nga Ermali, Adelina u shpreh se bashkëshorti nuk e pengon në veshjet e saj skenike por përkundrazi ai është iniciatori që ajo të “nxjerrë shalët”.

‘Gjithë bota mund të të shohë, por vetëm unë mund të të kem në krevat në fund’, më tha.

Adelina Tahiri, këngëtare

Biseda e plotë në studio:

Ermal Mamaqi: A do bësh ndonjë këngë të re?

Adelina Tahiri: Unë jam njeri perfeksionist dhe dua ta bëj punën ashtu si më ka hije. Do të sjell shumë shpejt një këngë dhe do ta lançoj pas Vitit të Ri.

Ermal Mamaqi: A do të pengojë burri të nxjerrësh shalët në videoklip?

Adelina Tahiri: Burri ka qenë iniciator që unë të nxjerr shalët dhe vithet në klipin e fundit. ‘Gjithë bota mund të të shohë, por vetëm unë mund të të kem në krevat në fund’, më tha. Kështu që unë jam shumë krenare me burrin që kam dhe mburrem. Ai më njohu si këngëtare dhe më do si të tillë dhe do t’më shohë si të suksesshme me shalë jashtë.