ÇFARË I NDODHI? Kiara në gjendje të rëndua: Mua të më presësh… – AlpeGossip
ÇFARË I NDODHI? Kiara në gjendje të rëndua: Mua të më presësh…

ÇFARË I NDODHI? Kiara në gjendje të rëndua: Mua të më presësh…

Duket se pas rifutjes me vetëbesim të madh dhe sjellje arrogante Kiara e ka kuptuar që ka gabuar dhe ka ndryshuar qëndrim.

Ndërkohë që ajo ka qarë shumë dhe e ka treguar qartë që nuk është në humor, në një bisedë të bërë me Efin në oborr, është shprehur që edhe nëse e presin nuk i del më gjak.

Pjesë nga biseda:

Efi: S’ke ftohtë ti?

Kiara: Jo ça ftohti, mua të më presësh as gjak nuk më del

Edhe pse mbështjetjen e Luizit e ka patur të madhe, Kiara me këto sjellje duket se është vetëm një hap nga largimi.