ÇFARË PO NDODH ME ISH-ÇIFTIN? Nora dhe Roberti shfaqen së bashku në Paris (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH ME ISH-ÇIFTIN? Nora dhe Roberti shfaqen së bashku në Paris (FOTO)

ÇFARË PO NDODH ME ISH-ÇIFTIN? Nora dhe Roberti shfaqen së bashku në Paris (FOTO)

Ndonëse janë të divorcuar, dyshja e njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha ruajnë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

Shkak për këtë është vajza e tyre, Renee, e cila është edhe arsye pse ata takohen shpesh bashkë.

Së fundmi, familja ka udhëtuar për në Paris, ku kanë vizituar Disneyland. Ishte Roberti që ndau disa pamje nga këto momente të bukura, ku duket se po argëtohen vërtetë shumë.

Duket se Renee, është ajo që e ka shijuar më shumë këtë udhëtim pranë prindërve dhe me personazhet e njohura të filmave.