ÇFARË PO NDODH MES ÇIFTIT? Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTOT) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH MES ÇIFTIT? Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTOT)

ÇFARË PO NDODH MES ÇIFTIT? Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTOT)

Oriola Marashi dhe Eros Grezda u kthyen shpejt në një nga çiftet më të komentuara në media. Ata e kaluan karantinën së bashku dhe dukej se çdo gjë po shkonte perfekt mes çiftit. Por një veprim i tyre i fundit lë të kuptohet se ata mund të jenë duke kaluar në ndonjë krizë. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ dhe vitet e fundit rrjetet sociale tregojnë shumë për një raport. Megjithatë na mbetet të presim për të parë në vazhdim nëse është thjesht një grindje momentale apo diçka më shumë.