ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Ledri Vula, Gjiko dhe Lyrical Son po na bëjnë të dyshojmë – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Ledri Vula, Gjiko dhe Lyrical Son po na bëjnë të dyshojmë

ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Ledri Vula, Gjiko dhe Lyrical Son po na bëjnë të dyshojmë

Kemi parë bashkëpunime nga më të ndryshmet nga reperat shqiptarë ama një vetëm me Ledrin, Gjikon dhe Lyrical Son, akoma.

Ishte Gjiko ai i cili postoi një video në ‘story’ ku shihet pranë Ledri Vulës e më pas filmon edhe Lyrical Son që ndodhet pak më tutje. Kjo video na shton dyshimet se mes treshes do vijë një bashkëpunim muzikor.

Vendi ku ndodhen tre reperët duket të jetë sheshxhirim ndaj besojmë se mes tre artistëve mund të jetë duke ardhur një hit.

Duke qënë se kjo është hera e parë që tre artistët bëhen bashkë me siguri bashkëpunimi do jetë tepër i bukur e ritmik.