“ÇMEND” RRJETIN/ Alesia Bami poston foto nga plazhi me gjoksin që po i “SHPËRTHEN”… – AlpeGossip
“ÇMEND” RRJETIN/ Alesia Bami poston foto nga plazhi me gjoksin që po i “SHPËRTHEN”…

“ÇMEND” RRJETIN/ Alesia Bami poston foto nga plazhi me gjoksin që po i “SHPËRTHEN”…

E krahasojnë me Monica Bellucci-n, është shpallur “Miss Fotozhenia” e “Miss Universe” dhe për 1 vit ka qenë velina e Ardit Gjebresë që binte në sy.

Alesia Bami është modelja 18-vjeçare, e cila e ka kaluar adoleshencën si diva, duke shijuar në maksimum pasionin e saj për modën, duke u shfaqur në reklama e kopertina revistash.

Ajo është nga ato femra që di ta tërheqi vëmendjen e çdokujt me linjat e saj seksi dhe bombastike.

Ditën e sotme Alesia ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” me rroba banjo jeshile.

Epo të themi të drejtën foton nuk kanë nevojë pë asnjë koment.