DASMA E VITIT/ Ermali poston foton me Ben Blushin dhe Saimir Manen (FOTO) – AlpeGossip
DASMA E VITIT/ Ermali poston foton me Ben Blushin dhe Saimir Manen (FOTO)

DASMA E VITIT/ Ermali poston foton me Ben Blushin dhe Saimir Manen (FOTO)

Dje u mbajt dasma e Sara Hoxhes dhe Ledion Liço disa nga vipat e showbizit shqiptar nuk mund të rrinin pa postuar foto nga ceremonia madhështore.

Ermal Mamaqi ka postuar disa minuta më parë një foto në krah të Samir Mane dhe Ben Blushin, qëndrimi i tij do ju bëjë të shkriheni së qeshuri.

Në shkrimin krahas fotos nuk mund të mungonin batutat e Ermalit: Sdi nga të shkoj njeriu…