Bes Kallaku shndërrohet në femër dhe qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku shndërrohet në femër dhe qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO)

Bes Kallaku shndërrohet në femër dhe qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO)

Bes Kallaku është një ndër aktorët shqiptar më të ndjekur në Instagram, aty ku është shumë aktiv me foto e video me të cilat i bënë të gjithë të qeshin.

Mbrëmjen e sotme Besi me anë të një aplikacioni ka transformuar veten në femër dhe tullac.

Si femër, aktori shkruan se ngjan me Marsela Çibukaj dhe ngjashmëria është vërtet e dukshme.

“Si tull ngjaj si Sidrit Bejleri”, shkruan Besi ndërsa fansat kanë dhënë versionet e tyre të ngjashmërisë duke e krahasuar Besin edhe me personazhe të tjerë të famshëm.