DEKADË E RE, VESHJE TË REJA/ Zbulohen tendencat e modës pranverë-verë 2020 – AlpeGossip
DEKADË E RE, VESHJE TË REJA/ Zbulohen tendencat e modës pranverë-verë 2020

DEKADË E RE, VESHJE TË REJA/ Zbulohen tendencat e modës pranverë-verë 2020

Në këtë dekadë të re, tendencat e veshjeve  po bëhen gjithnjë edhe më të bukura.

Sërish vazhdojnë të kthehen trendet e viteve të kaluara, megjithatë, këtë vit çdokush do të gjejë veten.

Veshjet më në modë i lënë vend imagjinatës dhe mund t’i përshtatim shumë mirë me stilin tonë.

Në sezonin, vjeshtë-dimër, edhe një këmishë e thjeshtë blu, do ju bëjë të dukeni stil dhe të jeni në një hap me kohën.

Për më shumë shihni fotot më poshtë:

Veshjet me pika

Lëkurë e hollë

Të gjithë modelet e kostumeve

Printet me dizajnë xhungle

Bëni kujdes me dekoltenë!