DËRGOI VAJZËN TEK PRINDËRIT/ Nëna e shokuar merr telefonatën se… – AlpeGossip
DËRGOI VAJZËN TEK PRINDËRIT/ Nëna e shokuar merr telefonatën se…

DËRGOI VAJZËN TEK PRINDËRIT/ Nëna e shokuar merr telefonatën se…

Pasi dërgoi vajzën tek prindërit e saj, një nënë mendoi se gjeti kohën ideale për të pushuar.

Por një telefonatë e shokoi Serena Rose. Prindërit e informuan se vajza e saj 4 vjeçare Alexis dukej shumë ndryshe tani.

Serena u tmerrua kur zbuloi se Alexis kishte prerë vetë flokët e saj të gjatë bjonde. 4-vjeçarja u la vetëm për pak minuta nga gjyshërit, por koha mjaftoi që të krijonte një model të tmerrshëm flokësh.

Ajo u detyrua që t’ia qethte flokët Alexis dhe tani shpreson që vajza e saj ka marrë një mësim të mirë për të mos i marrë vendimet vetë