“JASHTË”/ Zbuloni si reagon Rina Balaj kur fisi e kritikon për fotot seksi – AlpeGossip
“JASHTË”/ Zbuloni si reagon Rina Balaj kur fisi e kritikon për fotot seksi

“JASHTË”/ Zbuloni si reagon Rina Balaj kur fisi e kritikon për fotot seksi

Përveç këngëve e koncerteve, në Instagram-in e reperes Rina Balaj nuk mungojnë fotografitë seksi ku duken qartë linjat e mira trupore.

Por çfarë mendimi ka familja dhe fisi i Rinës për këtë gjë?

Në intervistën e saj për “Why Not” në Ora News, artistja tha se familja nuk e pengon për asgjë. Më pas la të nënkuptohet se opinioni i të tjerëve nuk i intereson aspak.

Rina Balaj: Meqë familja ime nuk thotë gjë pasi unë i kam vendosur ti realizoj me dëshirën time, ata të tjerët “Jashtë”.