DETAJI që na paska shpëtuar në fytyrën e Luanës: Ajo ka një… (FOTO) – AlpeGossip
DETAJI që na paska shpëtuar në fytyrën e Luanës: Ajo ka një… (FOTO)

DETAJI që na paska shpëtuar në fytyrën e Luanës: Ajo ka një… (FOTO)

Moderatorja e famshme Luana Vjollca gjithmonë arrin të tërheqi vëmendjen me postimet e saj. Sot ajo ka postuar një selfie në Instagram ku duket shumë tërheqëse. Mirëpo kur sheh foton me vëmendje dallohet një nishan i Luanës në pjesën e hundës që nuk ja kishim vënë re më parë. Gjithsesi nishani nuk i prish punë pasi ajo mbetet sërish e bukur dhe një nga femrat më të preferuara shqiptare./AlpeNews.al/