Ditët e fundit të beqarisë/ Afërdita fillon festën në Las Vegas duke… (FOTO) – AlpeGossip
Ditët e fundit të beqarisë/ Afërdita fillon festën në Las Vegas duke… (FOTO)

Ditët e fundit të beqarisë/ Afërdita fillon festën në Las Vegas duke… (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj po numëron ditët e fundit të beqarisë.

Kurse festa vetëm sa ka filluar për të dhe miket e saj. Këtë e ka bërë të ditur vet Afërdita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Modelja shqiptare ka bërë të ditur që festa e saj do të filloj në qytetin e Las Vegasit, kurse ka publikuar edhe imazhe me miket e saj.

Ndryshe, Afërdita do të martohet me hokeistin çek, Jakub Kindl në 29 qeshor.