DIVAT E MUZIKËS SHQIPTARE/ Aurela ndihet e MALLËNGJYER: “E pata shumë të vështirë…”(FOTO) – AlpeGossip
DIVAT E MUZIKËS SHQIPTARE/ Aurela ndihet e MALLËNGJYER: “E pata shumë të vështirë…”(FOTO)

DIVAT E MUZIKËS SHQIPTARE/ Aurela ndihet e MALLËNGJYER: “E pata shumë të vështirë…”(FOTO)

DIVAT  e muzikës në shiqipëri!

E themi kështu sepse dyshja me të vërtetë e meriton këtë titull, prej vitesh kanë ndar shpirtin e tyre me fansat shqiptarë duke ju dhuruar prej kohësh muzik të mirë.

Bëhet fjalë për Ardit Gjebrea dhe Aurel Gaçe, të dy këta këngëtar na kanë dhuruar emocione të forta dhe kujtime mediatike të paharrueshme por jo vetëm dhe projekte të cilat kanë mbajtur shikuesit fortë mbas ekranit siç është dhe “E djela Shqiptare” në drejtimin e Arditit.

Së fundmi Aurela ka bërë një dedikim për mikun e saj duke thënë se lidhja e tyre me muziken eshte shume e fortë dhe se vazhdojn të këndoj akoma dhe më shumë sot e ksaj ditë dhe pse kanë dal në moshë.

AlpeNews.al