“DO E BËJ VARËSE…”/ Kush i dhuroi monedhë floriri Monika Lubonjës për ditëlindje – AlpeGossip
“DO E BËJ VARËSE…”/ Kush i dhuroi monedhë floriri Monika Lubonjës për ditëlindje

“DO E BËJ VARËSE…”/ Kush i dhuroi monedhë floriri Monika Lubonjës për ditëlindje

Aktorja e njohur, Monika Lubonja, ka zbuluar mëngjesin e sotëm detaje nga festa e shumë komentuar e ditëlindjes së saj.
Monika u pyet gjithashtu edhe për dhuratat që mori dhe ajo u shpreh se ende nuk i ka parë.

“Kam marrë shumë dhurata, shumë tufa me lule aq të bukura, njëra më e bukur se tjetra, por t’ju them të drejtën unë atë ditë i kam futur në makinën e një mikeshe dhe nuk i kam marrë akoma.

Një dhuratë që unë pashë, ishte nga gocat, gocat e teatrit, Olta Daku, Rovi, Jonida Vokshi, Elva, Rovena Lule, Kakeli, ka qenë një kokë floriri shumë e bukur që unë do e bëj varëse. Në të do shkruaj: “Ej mike, si gjithmonë bashkë”, zbuloi ish-banorja e “Big Brother VIP”.