“DO HIQJA MAESTRON…”/ Banorët në nominim zbulojnë kush mund të largohet të martën – AlpeGossip
“DO HIQJA MAESTRON…”/ Banorët në nominim zbulojnë kush mund të largohet të martën

“DO HIQJA MAESTRON…”/ Banorët në nominim zbulojnë kush mund të largohet të martën

Luiz Ejlli hapi të shtunën Kutinë e Pandorës, e cila i jepte të drejtën që të dërgonte në nominim tre banorë. Këngëtari tha menjëherë emrat e Olta Gixharit, Armaldo Kllogjerit dhe Krist Aliajt.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, banorët e dominuar zhvilluan konferencën për shtyp. Secili prej tyre tregoi se kë do donte të eliminohej nga shtëpia apo kë do donte të zëvendësonte.

Pyetja: Kë shikoni më të rrezikuar për t’u larguar nga shtëpia?

Olta: Kristi

Kristi: Armaldo

Armaldo: Kristi

Pyetja: Me kë do e zëvendësonit personat që ke në nominim?

Olta: Do hiqja Maestron do vija Luizin.

Kristi:  Dhe unë.

Armaldo: Dhe unë do vija Luizin.