DO MBETENI PA FJALË/ Fatmir Hysenbelliu bën dhuratën marramendase për nënën e tij (FOTO) - AlpeGossip
DO MBETENI PA FJALË/ Fatmir Hysenbelliu bën dhuratën marramendase për nënën e tij (FOTO)

DO MBETENI PA FJALË/ Fatmir Hysenbelliu bën dhuratën marramendase për nënën e tij (FOTO)

Ai është një nga të rinjtë beqarë më të lakmuar në kryeqytet.
Dhe jo më kot, pasi familja e Fatmir Hysenbelliut ka në zotërim pasuri marramëndëse. Oni këtë e tregon dita-ditës në postimet e tij. Por sot është një ditë e veçantë për të pasi e ëma feston ditëlindjen.

‘Gëzuar ditëlindjen mami, kjo dhuratë është nga djali jot. Kjo është një dhuratë e vogël krahasuar me atë që ti më kë falur në gjithë këto vite’ shkruan Fatmira krah fotos me nënën e tij dhe super makinës që i ka blerë.

Dhe të mednosh se ai është një 26 vjeçar që ka mundësi të bëjë dhuratat të tilla marramendëse.