“DUA TË RIKTHEHEM NË PORTOKALLI TË IMITOJ…”/ Lei i kërkon Salsanos t’a mbajë me hatër, ja si i përgjigjet ai – AlpeGossip
“DUA TË RIKTHEHEM NË PORTOKALLI TË IMITOJ…”/ Lei i kërkon Salsanos t’a mbajë me hatër, ja si i përgjigjet ai

“DUA TË RIKTHEHEM NË PORTOKALLI TË IMITOJ…”/ Lei i kërkon Salsanos t’a mbajë me hatër, ja si i përgjigjet ai

Moderatorja e “Pushimeve on Top”, Lei Kraja ishte sot e ftuar në emisionin “Hëna apo Dielli”, ku pati një sfidë për të telefonuar Salsano Rrapin dhe t’i kërkonte një nder.

Lei e pranoi sfidën dhe e mori Salsanon, ku i tha se dëshironte që të kthehej në “Portokalli” dhe së dëshironte të imitonte Grida Dumën.

Salsano i tha se është një vajzë e bën Gridën, por nëse ajo do e bënte më mirë mund ta merrte. Teksa Lei i kërkoi që t’a mbante me hatër, ai tha se një gjë e tillë nuk bëhet.

Pjesë nga biseda:

Lei: Dua të rikthehem në Portokalli dhe dua të bëj Grida Dumën

Salsano: Është në vajzë që e bën Grida Dumën, por nëse e bën më mirë do e shohim

Lei: Më mbaj pak më hatër

Salsano: Nuk ka me hatër