DUKEN SI DY PIKA UJI/ Motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit (FOTOT) – AlpeGossip
DUKEN SI DY PIKA UJI/ Motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit (FOTOT)

DUKEN SI DY PIKA UJI/ Motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit (FOTOT)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. Mirëpo, edhe motra e saj, Xhulia qenka një ylli vërtetë. Së fundmi dy motrat kanë realizuar një set fotografik të përbashkët dhe mund të themi me plot bindje se kanë shkëlqyer.

Seksi dhe mjaft tërheqëse Xhulia dhe Oriola sapo ngritën më shumë temperaturat e këtyre ditëve të nxehta vere.

Oriolën e kemi parë të sfilojë e të shfaqet në formë perfekte në shumë foto dhe sete fotografikë, por ky është i pari me motrën e saj, e cila nuk është personazh publik dhe veçse në ca raste të rralla kur e ka publikuar motra në profilin e saj, Xhulia pëlqen të qëndrojë diskrete.

Edhe pse të dyja kanë zgjedhur drejtime të ndryshme në jetë sa i përket karierës, ndërsa sa i përket bukurisë janë të dyja si dy pika uji.