DUKET SI NJË TJETËR PERSON/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT) – AlpeGossip
DUKET SI NJË TJETËR PERSON/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT)

DUKET SI NJË TJETËR PERSON/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT)

Pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani u kthye në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja komentohet shpesh edhe për look-un e saj. Për një kohe të gjatë Andrra vendosi të qëndronte bjonde, por tani ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet me flokët e zeza dhe kaçurrelat e bëjnë të mos njihet fare.

Me këtë foto Andrra uron 8 Marsin teksa komplimentat kanë qenë të shumta nga ndjekësit.